Sports

କିଆକଟା ହାଇସ୍କୁଲରେ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା ଉତ୍ସବ

  •  
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    3
    Shares

ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କିଆକଟା ହାଇସ୍କୁଲରେ ୨ଦିନିଆ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଆଜି ଉଦ୍ଯାପନୀ ଉତ୍ସବରେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଅମିତ ମୁଦୁଲି ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ବିଧୁରଂଜନ ପ୍ରଧାନ ପ୍ରମୁଖ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । କ୍ରୀଡାରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ବିଭାଗରେ ଯୁବରାଜ ଚାଉଳିଆ ଚମ୍ପିଆନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଛାତ୍ରୀ ବିଭାଗରେ ମାନଲିସା ଦେବ୍ ଚମ୍ପିଆନ ହୋଇଥିଲେ । ସେହିପରି ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ବିଭାଗରେ ଆର୍ଯ୍ୟମାନ ବେରିହା ଚମ୍ପିଆନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଛାତ୍ରୀ ବିଭାଗରେ ସୀମାଞ୍ଜଳୀ ଜାଲ୍ ଏହି କୃତିତ୍ୱ ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଶିକ୍ଷକ କମ୍ଭୁପ୍ରସାଦ ଲୁହା ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ । ଏହି କ୍ରୀଡା ଉତ୍ସବରେ ସମସ୍ତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନେ ୧୦୦ମିଟର ଦଉଡ, ଲମ୍ବଡିଆଁ, ଉଚ୍ଚଡିଆଁ, ସର୍ଟଫୁଟ, ଜ୍ୟାଭେଲିନ ଥ୍ରୋ ଖେଳରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ କ୍ରୀଡାକୁ ସ୍କୁଲର ଖେଳଶିକ୍ଷକ ବିନୋଦ ବିହାରୀ ପ୍ରଧାନ ପରିଚାଳନା କରିଥିବା ବେଳେ ସରକାରୀ ଶିକ୍ଷକ ନେତାଜୀ ବେହେରା, ଜଗବନ୍ଧୁ ସାହୁ, କନିନୀକା ରାଉତ, ପ୍ରଜ୍ଞାସିନୀ ପ୍ରଧାନ, ନେତ୍ରାନନ୍ଦ ମହାକୁଡ, ଅଚ୍ୟୁତା ନନ୍ଦ ସାହୁ, ନେତ୍ରାନନ୍ଦ ବଡମାଳୀ ଓ ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ଛତ୍ରିଆ ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

  •  
    3
    Shares
  •  
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
Loading...

Join The Discussion

Loading...