Sports

ପଟେଲଙ୍କ ଦୃଢୋକ୍ତି, ଭାରତ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବ

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଉ କିଛି ମାସ ପରେ ବିଶ୍ୱକପ୍-୨୦୧୯ ଖେଳାଯିବ । ଏହାକୁ ନେଇ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଖେଳାଳିମାନେ ଏବେଠାରୁ ବେଶ୍ ଉତ୍କଣ୍ଠିତ ହୋଇପଡ଼ିଛନ୍ତି । ୨୦୧୧ ପରଠାରୁ ଭାରତ ପୁଣି ଏକ ବିଶ୍ୱକପ୍ ହାତେଇବା ଲାଗି ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛି । ୨୦୧୯ରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଶ୍ୱକପ୍ରେ ଭାରତ ନିଶ୍ଚୟ ଟାଇଟଲ୍ ଅର୍ଜନ କରିବ ବୋଲି ସ୍ପିନର ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଦୃଢ଼ୋକ୍ତି କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ବୋଲରମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭଲ ଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । ବୋଲିଂ ଫର୍ମାଟକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ହେଲେ ନିୟମିତ ଅଭ୍ୟାସ ଆବଶ୍ୟକ । କେବଳ ବୋଲିଂ ନୁହେଁ, ସବୁ ବିଭାଗରେ ଆମକୁ ତୃଟିଶୂନ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ । ମ୍ୟାଚ୍ ବିଜୟରେ ସ୍ପିନରମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଭୂମିକା ରହିଛି । ଏହାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ପେସର ଜସପ୍ରୀତ୍ ବୁମ୍ରା ମଧ୍ୟ ସମାନ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅକ୍ଷର ପଟେଲଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନେଇ ସେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ବୁମ୍ରା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଶ୍ୱକପ୍ ବିଜୟ ଏବେ ଆମର ପ୍ରମୁଖ ଲକ୍ଷ୍ୟ । ବିଶ୍ୱ କପ୍ ପାଇଁ ଯେଉଁମାନେ ମନୋନୀତ ହେବେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ମୂଲ୍ୟବାନ । ଟିମ୍ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ସମାନ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି । କୌଣସି ଜଣକୁ ନ୍ୟୁନ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖିବା କିମ୍ବା ଅବହେଳା କରିବା ଦଳ ପାଇଁ ଘାତକ ହୋଇପାରେ । ଏବେ ଭାରତ ଠିକଣା ଦିଗରେ ଗତି କରୁଛି ବୋଲି ଅକ୍ଷର ପଟେଲ୍ ଏକ ବିବୃତିରେ କହିଛନ୍ତି ।

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Loading...

Join The Discussion

Loading...