Astrology

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସ୍ତମ୍ଭ ନିର୍ମାଣ କିମ୍ବା କାନ୍ଥ ନିର୍ମାଣ କପରି କରିବେ ଜାଣନ୍ତୁ..

  •  
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    2
    Shares

ମେଷ ବା ବୈଶାଖ ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଉତ୍ତର ଦିଗ ବାୟବ୍ୟ କୋଣରେ ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ଉତ୍ତର ଦିଗ ବାୟବ୍ୟ କୋମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଖୁଣ୍ଟ ପକାଇବେ ଅଥବା କାନ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ।
ମିଥୁନ ବା ଆଷାଢ ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ପୂର୍ବ ଦି ଐଶାନ୍ୟ କୋଣରେ । ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ପୂର୍ବ ଦିଗର ଐଶାନ୍ୟ କୋଣର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ ଖୁଣ୍ଟ ପକାଇବେ କିମ୍ବା କାନ୍ଥ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ।
ଶ୍ରାବଣ ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପୂର୍ବ ଦିଗର ଐଶାନ୍ୟ କୋଣର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ, ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହର ପୂର୍ବ ଦିଗର ଐଶାନ୍ୟ କୋଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଖୁଣ୍ଟ ବା କାନ୍ଥ ଦେଲେ ଶୁଭ ହେବ ।
ତୁଳା ବା କାର୍ତ୍ତିକ ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ଆଗ୍ନେୟ କୋଣର ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ । ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ଅଗ୍ନି କୋଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଖୁଣ୍ଟ ବା କାନ୍ଥ ଦେଲେ ଶୁଭ ହେବ ।
ବିଛା ବା ମାର୍ଗଶୀର ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗ ଆଗ୍ନେୟ କୋଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ, ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗର ନୈରତ କୋଣରେ ଖୁଣ୍ଟ ପକାଇବ ବା କାନ୍ଥ ଦେଲେ ଶୁଭ ହେବ ।
କୁମ୍ଭ ବା ଫାଲ୍ଗୁନ ମାସ-ଏହି ମାସର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗ ନୈରତ କୋଣର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ । ଚତୁର୍ଥ ସପ୍ତାହରେ ପଶ୍ଚିମ ଦିଗ ବାୟବ୍ୟ କୋଣର ଗୃହରେ ଖୁଣ୍ଟ ପକାଇବେ କିମ୍ବା କାନ୍ଥ ନିର୍ମାଣ କଲେ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ।

  •  
    2
    Shares
  •  
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
Loading...

Join The Discussion

Loading...